V košíku: 0ks / 0 €

Môj Exisport nápad

(E-mail sa na stránke nezobrazuje)
Exi nápad od Kedysi zákazník (24.03.2015)
A to som ešte nespomenul, že pár týždňov pred tým, po tom, ako mi prišlo oznámenie o uznanej reklamácii za topánky, v ktorej ma vyzvali , nech si prídem na predajňu vyzdvihnúť peniaze, mi predavačka najskôr tvrdila, že si musím vybrať v tej hodnote tovar, keď som zvýšil hlas, tak, že to bol iba návrh, ale že som prišiel nevhod, príliš skoro, že na pokladni asi nemá a keď už som kričal, tak zrazu mala a išlo to bez problémov...skutočne Nitru odporúčam i so skrytou kamerou...kto má nízky tlak, zaručene vyliečia...
0
2
Exi nápad od Kedysi zákazník (24.03.2015)
V predajni EXIsport v Nitre si partnerka kúpila 21.3.2015 tričko, ktoré jej nedbalo zložené po zaplatení podali do ruky. Pýtam sa, či žartujú, že jej to nijako nezabalia, aspoň do nejakého sáčku, ako to už bežne a za nižšiu cenu robia konkurenti z Ázie...Ponúkli mi papierovú tašku za 0,33€ s ich reklamou...Vravím, že nepotrebujem tašku, ja to potrebujem zabaliť, aby som to mohol bezpečne vložiť do svojej tašky...Nemáme...a potom sa divíme, že ľudia v dobrom spomínajú na socializmus...:-(
Želám dotyčným predavačom, aby im napr. v potravinách po požiadavke kilo cukru povedali nastavte ruky...
0
2
Exi nápad od Marek (29.01.2015)
Pripájam sa k Ľubovi. Hľadám zimnú bundu a:

1. Filter Muži mi vysortoval aj dámske bundy
2. Neexistuje filter, ktorým by som vybral, či chcem fleece-ovú bundu, tenkú vrchnú bundu, zateplenú bundu alebo konkrétny materiál bundy.
3. Chýba filter podľa priedušnosti a vodeodolnosti, voľba s kapucňou/bez kapucne či voľba "špecialít" (napr. podlepené švy, membrána, snežný pás...).

Preto navrhujem prepracovať filter tak, aby v ňom bolo možné presnejšie vymedziť požiadavku - nech dokážem výber obmedziť na povedzme 20 - 30 typov a nie na 150+ ako teraz a poriadne označovať tovary, aby filter mohol korektne fungovať - nie ako teraz, kde v pánskych bundách nájdem aj dámske.
1
1
Exi nápad od Zuzana Kučmová (23.01.2015)
Neuvažujete nad otvorením predajne v SNV? Napr. v Madarase, Neo Zona, Obch. dom Spišan
0
0
Exi nápad od Ľubo (18.01.2015)
Prepáčte, ale ten nezmyselný filter v sekcii oblečenie zákazníka len odradí...
Napríklad hľadám zimnú bundu z membránou alebo záterom proti vode a musím sa preklikať cez celý tovar. Filter ako farba, veľkosť, no koment...
Prajem pekný deň a kopec spokojných zákazníkov.
2
0
Exi nápad od Zuzana Vozárová (07.01.2015)
V Leviciach je novootvorené nákupné centrum Dituria a ešte to vyzerá tak, že má voľné priestory. Boli by sme radi keby sa Vám tam podarilo otvoriť predajňu.
3
0
Exi nápad od Richard (05.01.2015)
stránka eshopu by mohla byť prepracovanejšia čo sa týka zobrazovania dostupnoti tovaru v predajniach. Kludne môže ostať aj súčasný výber a prehlad tovaru a možnosť nahliadnuť v ktorej predajni sa tovar momentálne nachádza. Nebolo by však odveci si napríklad kliknúť na predajňu a v tom momente by sa mi zobrazoval len tovar ktorý sa v nej nachádza.
5
0
Exi nápad od Júlia Jajčišinová (15.12.2014)
Realizáciu nápadu s dopravou do konkrétnej predajne tiež schvaľujem, veľa e-shopov s kamennou predajňou to má zavedené a má to úspech. Zákazník tak má možnosť nižšieho/žiadneho poštovného a zároveň si môže tovar nechať ukázať/ vrátiť hneď na predajni, ak mu nevyhovuje. Uvítala by som tento typ dopravy aj u Vás čo najskôr:) Ďakujem
2
3
Exi nápad od Zuzana Cuninkova (10.12.2014)
Rada by som dala napad že ak si niečo s e shopu objednám mohlo by sa to dať poslať na konkrétnu predajnu a tam si to môžem vyzdvihnúť
7
3
Exi nápad od Lado (12.11.2014)
Dobry den,
Chcel by som sa opytat ci budete mat v ponuke ceossfit tenisky reebok nano 3.0 alebo rebbok nano 4.0
Dakujem
1
2
Exi nápad od erika (26.10.2014)
Dobrý deň. Nchystáte sa otvoriť predajňu aj v Hlohovci? Velmi by sme to ocenili
3
1
Exi nápad od Katarína Michelová (13.10.2014)
Deti neradi čakaju v obchodoch, zaujímavým spetrenim by bolo hladat po predajni ukrytých panačik, maskotov predajne, napr. 5 veselých postavičiek :-) a pri kazdej postavicke by si do letácika doplnili napr. pečiatku alebo nálepku.
2
7
Exi nápad od Ivča (23.09.2014)
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či neplánujete otvoriť novú predajňu v Malackách (napr. priestor Malavia Malacky).
Ďakujem za odpoveď. Ivča
1
1
Exi nápad od Mery En (20.09.2014)
Dobry den, vyrabate velmi pekne veci. Chystate sa robit aj flisove vesty? Za info vopred dik
5
1
Exi nápad od Peter (20.08.2014)
Zdravím, neuvažujete o ponuke Darčekových kupónov? Je to podľa mňa lepší darček ako tovar, ktorý si musí človek potom vymeniť. :)
3
2
Exi nápad od Paulína (12.08.2014)
Dobrý deň,
zaujala ma u vás v jeden predajni mikina značky AUTHORITY-FELICIA pink. Samozrejme, nebola tam moja veľkosť S. Spoliehala som sa teda že na internete u vás nájdem mikinu mojej veľkosti ale ani tu ju nemáte. Chcela by som sa preto spýtať či bude ešte nejaká príležitosť kúpiť si túto mikinu, teda či ešte dostanete nejaké veľkosti S, veľmi by ma to potešilo.
Ďakujem za odpoveď.
0
2
Exi nápad od Eva Halmova (10.08.2014)
Ani tak nejde o napad,skor o radu,ako ziskat vernostnu kartu. Dakujem.
1
2
Exi nápad od Erik Mihálik (01.08.2014)
Zdravím, nedalo by sa zariadiť, aby ste všetok ponúkaný tovar mali na každom sklade. Ja osobne som si nedávno objednal 3 ks športového oblečenia. Nemali ste to na jednom sklade, ale každý kus na inom sklade. Takže mi to príde každé v inej zásielke. Niečo prišlo včera, niečo dnes a posledná vec príde až nasledujúci týždeň. Chcem Vás teda poprosiť o možné riešenie tohto problému.
3
0
Exi nápad od Laco (03.06.2014)
Ahojte,

Podľa mňa väčšina ľudí si kúpi športové oblečenie/potreby, aby "zhodilo" prebytočné kilá -- vychádzam z tohoto predpokladu.

Možno nápad, ktorý by sa hodil k aktuálnej komunikácii -- podstata je, že za zhodené kilá by zákazník dostal späť časť hodnoty nákupu (možno vo forme poukážky na ďalší nákup) výška zľavy (napr. 1 kg = 1€, 2€?...) by teda závisela od motivácie vášho zákazníka -- jeho počiatočné kilá by sa zmerali v predajni a zapísali do jeho účtu = musel by sa registrovať a IT oddelenie vytvorilo takúto kolonku (zmeranie by malo byť objektívne -- aby tam nestál niekto s 2 kg prackou a bagančiach s batohom...).

Minimálny čas na "znovuzváženie" by bol 1 mesiac, max. 1/2 roka.

Alebo pri nákupe na splátky by si mohol úroky stiahnuť na 0%RPMN ak by dosiahol vytýčený cieľ... (hoci konkurencia (IS) 0% má ako štandard...a nerobí sa to vo "výnimočných prípadoch" ako mi bola poskytnutá informácia na chat-e).

"Výška zľavy závisí od Tvojej snahy, tak sa ukáž!"

Pekný deň,

Laco
14
3
Exi nápad od Monika Badinová (21.05.2014)
Tovar objednaný online by sa mohol dať vyzdvihnúť na príslušnej predajni, ktorá by nakupujúcemu vyhovovala osobne - a teda bez zbytočných nákladov na doručenie zásielky.
16
4
1 2 3 4 ... 8 ďalej

Exisport © 2015. Obsah stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa.

webdesign © bart.sk