V košíku: 0ks / 0 €

Vernostný program a registrácia

Stav mojej karty:
...
Čakajte prosím...
Vernostný program

Držiteľom zákazníckej karty ponúkame pravidelne desiatky produktov za extra znížené ceny.

Každý mesiac nájdete v letáku množstvo zaujímavých akcií. Prihláste sa do Newslettera, alebo sa v predajni zaregistrujte do Vernostného programu a nebudete ľutovať.

V predajni sledujte cenovky, kde nájdete aj ceny platné len pre nákupy so Zákazníckou kartou.

Ďalšou výhodou je dodatočná zľava na všetky produkty pri použití bodov.

Za nákupy, ktoré u nás urobíte, Vás odmeňujeme zľavou na každý ďalší nákup v predajniach aj v e-shope. Suma nákupov sa za niekoľko období kumuluje a na nasledujúci deň po dosiahnutí vyššej hranice máte nastavenú vyššiu zľavu.

  • pri sumárnej hodnote nákupov do 50 EUR, člen programu má nárok na využitie zľavy 1% na každý ďalší nákup. Suma zľavy bude evidovaná na karte formou bodov a člen Klubu si vie uplatniť zľavu na ďalší nákup.
  • pri sumárnej hodnote nákupov od 50 EUR do 200 EUR, člen programu má nárok na využitie zľavy 2% na každý ďalší nákup. Suma zľavy bude evidovaná na karte formou bodov a člen Klubu si vie uplatniť zľavu na ďalší nákup.
  • pri sumárnej hodnote nákupov od 200 EUR do 500 EUR, člen programu má nárok na využitie zľavy 3% na každý ďalší nákup. Suma zľavy bude evidovaná na karte formou bodov a člen Klubu si vie uplatniť zľavu na ďalší nákup.
  • pri sumárnej hodnote nákupov od 500 EUR, člen programu má nárok na využitie zľavy 5% na každý ďalší nákup. Suma zľavy bude evidovaná na karte formou bodov a člen Klubu si vie uplatniť zľavu na ďalší nákup.

Príslušná suma zľavy sa vo forme bodov kumuluje na zákazníckej karte a je možné ju uplatniť na ďalší nákup, avšak najskôr nasledujúci deň (zmena od 21.04 2015).

  • Zľavové body nie je možné uplatniť na vernostné ceny, nákupné poukážky a na nákup poistenia
  • Minimálna cena tovaru po využití zľavových bodov je 1 EUR
  • Zľavové body nie je možné získať nákupom poukážok EXIsport.

Praktické rady:

Využite zľavu z Vernostného programu aj v Eshope, zadajte číslo vernostnej karty do svojho účtu.

Registrácia do vernostného systému je možná v ktorejkoľvek predajni EXIsport. Zoznam všetkých predajní. Po registrácii si viete pozrieť Vaše nákupy a počet zľavových bodov na karte vo svojom zľavovom účte.
 
 
Ďakujeme Vám za dôveru, a dúfame, že aj naďalej zostanete našimi zákazníkmi. Vždy si radi vypočujeme Vaše podnety a zlepšíme sa.

NA ČO EŠTE MÁTE NÁROK AKO DRŽITEĽ EXIKARTY?

  • ak ste kúpili tovar s kartou, je možná jeho výmena v lehote do 30 dní (tovar musí byť nepoškodený v originálnom balení)
  • ak ste držiteľom karty, tovar v hodnote nad 100 EUR z kategórie hardware (lyže, inline korčule, fitnes stroje a ostatné športové vybavenie) zakúpený v predajni Vám zadarmo dodáme domov
  • tovar nad 200 EUR, zakúpený na kartu, ktorý je v záručnom servise, Vám po servisnej oprave dodáme zadarmo domov. Doručte tovar do najbližšej predajne a tovar sa Vám vráti opravený rovno domov.

 

 

 

Exisport © 2016. Obsah stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa.

webdesign © bart.sk